Ги прикажува сите 8 резултати

 • Крем против стареење, за контури на очите

  Композиција:
  Измазени фини линии
  Заштитува од предвремено стареење
  Напреден антиоксиданс третман

  Користење:
  Нанесете наутро и навечер
  За сите типови на кожа

  Пакување: 50ml

  Прочитај повеќе

 • Крем против пеги

  Композиција:
  Намалува пеги, темни дамки и несовршености
  Контролен комплекс за хиперпигментација
  За еднакво видлив тон на кожата

  Користење:
  Нанесете наутро и навечер
  За сите типови на кожа

  Пакување: 50ml

  Прочитај повеќе

 • ХИДРА АКТИВ дневен крем

  Композиција:
  Овозможува долготрајна хидратација
  Ја обновува еластичноста и цврстината
  Негува и освежува
  Идеално е како основа за шминка

  Користење:
  Нанесете наутро
  За сите типови на кожа

  Пакување: 50ml

  Прочитај повеќе

 • LIFT & FIRM крем против стареење

  Композиција:
  Ги намалува и спречува брчките и дамките на возраст
  Енергетски и ефект на тонирање
  Заштитува од предвремено стареење

  Користење:
  Нанесете наутро и навечер
  За сите типови на кожа

  Пакување: 50ml

  Прочитај повеќе

 • Nutri active night cream

  Композиција:
  Deeply nourishes & regenerates
  Natural repair process
  Anti-stress overnight treatment
  Restores vitality & brightness

  Користење:
  Apply in the evening
  For normal and dry skin

  Пакување: 50ml

  Прочитај повеќе

 • Ревитализирачки крем со бобинки Гоџи, витамин Е и Q10

  Композиција:
  Стимулира обновување на клетките на кожата
  Напреден третман против брчки
  Ултра антиоксиданс ефект
  Заштитува од предвремено стареење

  Користење:
  Нанесете наутро и навечер
  За сите типови на кожа

  Пакување: 50ml

  Прочитај повеќе

 • Млеко за нега на кожа и прочистување

  Композиција:
  Лесна, млечна текстура која ја остава кожата смирена и хидрирана.
  Нежно ја отстранува шминката

  Користење:
  Со Shea Butter и витамин Е ја омекнува и ја смирува кожата.
  За лице, врат и деколте
  Не - формула за плакнење!
  За сите типови на кожа.

  Пакување: 200ml

  Прочитај повеќе

 • Тонер за нега на кожа и прочистување

  Композиција:
  Раствор за чистење кој длабоко ја прочистува кожата и ги смирува иритациите.
  Содржи растителни екстракти кои ја чистат, освежуваат и ја витализираат кожата.

  Користење:
  За лице, врат и деколте
  Не - формула за плакнење
  За сите типови на кожа

  Пакување: 200ml

  Прочитај повеќе

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian