ЕКИНАВИТ Ц сируп

Композиција:
со ехинацеа, мајчина душица, бел слез и витамин Ц.

Користење:
се препорачува да се користи за:
- зајакнување на имунитетниот систем;
- претходни симптоми на настинка и грип;
- олеснување на кашлицата во случај на воспалителни процеси и иритација на респираторниот тракт;
- општа слабост на телото.

Пакување: 100 ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian