Сируп МЕДОПРИМ

Композиција:
со јаглика, мајчина душица и мед

Користење:
се користи за:
• инфекции на респираторниот тракт (бронхитис, фарингитис) во кои е тешко изложување на густа бронхијална слуз,
• настинка и грип придружени со кашлица.

Пакување: 100 ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian