Сируп ТИМИ

Композиција:
со мајчина душица

Користење:
Сирупот ТИМИ се користи како експекторанс за настинка и воспаление на горниот дишните патишта

Пакување: 100 ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian