• Нашата добро позната

  Леа козметика која ја храни вашата кожа
  со сите добро избрани природни екстракти

  Нашата мисија е да изградиме поздраво утре за нашите клиенти

  НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • ФИТАЛП ПРОДУКТИТЕ СЕ

  Моќна комбинација од природни состојки
  и природни есенцијални масла додадени во аква гел.

  Формула без дамки KOJA има пријатен мирис и лесно се нанесува.

  НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • ФИТАЛП КИДС

  Фиталп балм за деца е наменет за ублажување на симптомите на настинка.
  кај деца над 4 години.

  Го олеснува кашлањето, го олеснува дишењето и ги ублажува настинките

  НАУЧИ ПОВЕЌЕ

КОИ СМЕ НИЕ

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Види Повеќе

Види ги Сите Продукти

Продукти по Интерес

Пребарувај ги сите продукти по интерес

ВИДИ ПОВЕЌЕ

По Бренд

Пребарувај ги сите продукти по брендови

ВИДИ ПОВЕЌЕ

Контакт Форма

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian