Ги прикажува сите 2 резултати

 • Крем за бременост против чешање

  Состав:
  Формулирано со состојки од природно потекло.
  Без парабен, фталат, феноксиетанол
  Содржи масло од кантарион, природен путер од шеа, витамин Е, невен, маслиново масло

  Начин на употреба:
  Враќа удобност и еластичност на кожата
  Пренатална и постнатална нега на кожата
  Затегнува, храни, регенерира
  Компатибилно со доењето


  Пакување:
  130ml

  Прочитај повеќе

 • Крем против стрии

  Композиција:
  Формулирано со состојки од природно потекло.
  Без парабен, фталат, феноксиетанол
  Со екстракт од centella asiatica, природен путер од шеа, витамин Е, масло од невен, маслиново масло

  Употреба:
  Спречува и ги намалува стрии
  Компатибилно со доењето

  Пакување:130ml

  Прочитај повеќе

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian