Ги прикажува сите 2 резултати

 • ХИДРА АКТИВ дневен крем

  Состав:
  Овозможува долготрајна хидратација
  Ја обновува еластичноста и цврстината
  Негува и освежува
  Идеално е како основа за шминка

  Начин на употреба:
  Нанесете наутро
  За сите типови на кожа

  Пакување: 50ml

  Прочитај повеќе

 • Nutri active night cream

  Состав:
  Deeply nourishes & regenerates
  Natural repair process
  Anti-stress overnight treatment
  Restores vitality & brightness

  Начин на употреба:
  Apply in the evening
  For normal and dry skin

  Пакување: 50ml

  Прочитај повеќе

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian