Showing all 1 result

 • ЕКИНАВИТ Ц сируп

  Состав:
  со ехинацеа, мајчина душица, бел слез и витамин Ц.

  Начин на употреба:
  се препорачува да се користи за:
  - зајакнување на имунитетниот систем;
  - претходни симптоми на настинка и грип;
  - олеснување на кашлицата во случај на воспалителни процеси и иритација на респираторниот тракт;
  - општа слабост на телото.

  Пакување: 100 ml.

  Прочитај повеќе

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian