Showing all 1 result

 • GYNEX крем - за маж и жена

  Состав:
  Масло од ривенсара
  масло од чајно дрво
  масло од хипсопус
  екстракт од мелем нане
  витамин Е
  ексципиенси

  Начин на употреба:
  Препорачано за:
  - ХПВ инфекции
  - Херпес вирусни инфекции (Херпес симплекс)
  - Кандидијаза (Кандида Албиканс)
  - Бактериски инфекции
  - Воспаленија на кожата и мукозните
  - Оштетување и рани на кожата и мукозните

  Пакување:45 ml

  Прочитај повеќе

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian