Ги прикажува сите 5 резултати

 • Крем против стареење, за контури на очите

  Состав:
  Измазени фини линии
  Заштитува од предвремено стареење
  Напреден антиоксиданс третман

  Начин на употреба:
  Нанесете наутро и навечер
  За сите типови на кожа

  Пакување: 50ml

  Прочитај повеќе

 • Крем против пеги

  Состав:
  Намалува пеги, темни дамки и несовршености
  Контролен комплекс за хиперпигментација
  За еднакво видлив тон на кожата

  Начин на употреба:
  Нанесете наутро и навечер
  За сите типови на кожа

  Пакување: 50ml

  Прочитај повеќе

 • ХИДРА АКТИВ дневен крем

  Состав:
  Овозможува долготрајна хидратација
  Ја обновува еластичноста и цврстината
  Негува и освежува
  Идеално е како основа за шминка

  Начин на употреба:
  Нанесете наутро
  За сите типови на кожа

  Пакување: 50ml

  Прочитај повеќе

 • LIFT & FIRM крем против стареење

  Состав:
  Ги намалува и спречува брчките и дамките на возраст
  Енергетски и ефект на тонирање
  Заштитува од предвремено стареење

  Начин на употреба:
  Нанесете наутро и навечер
  За сите типови на кожа

  Пакување: 50ml

  Прочитај повеќе

 • Ревитализирачки крем со бобинки Гоџи, витамин Е и Q10

  Состав:
  Стимулира обновување на клетките на кожата
  Напреден третман против брчки
  Ултра антиоксиданс ефект
  Заштитува од предвремено стареење

  Начин на употреба:
  Нанесете наутро и навечер
  За сите типови на кожа

  Пакување: 50ml

  Прочитај повеќе

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian