Ги прикажува сите 2 резултати

 • Природен ланолин

  Состав:
  100% природен ланолин
  Без парабен, фталат, феноксиетанол
  Начин на употреба:
  Нежна грижа за брадавиците кога доите
  пренатална и постнатална нега на кожата
  Овозможува удобност при доилки
  Спречува пукање на брадавиците
  Заштитени и навлажнувачки брадавици
  Компатибилно со доењето


  Пакување:
   30ml

  Прочитај повеќе

 • Смирувачки балм за брадавица

  Состав:

  100% природен балм
  Без парабен, фталат, феноксиетанол
  Содржи природен шеа путер, витамин Е, масло од невен и екстракт од камилица

  Начин на употреба:
  Интензивна нега на испукани брадавици
  Пренатална и постнатална нега на кожата
  Негува и регенерира
  Компатибилно со доењето

  Пакување: 130ml

  Прочитај повеќе

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian