Showing all 1 result

 • Природен балм за хемороиди

  Композиција:
  Природни состојки
  Без парабен, фталат, феноксиетанол
  Содржи масло од кантарион и масло од календула

  Употреба:
  Пренатална и постнатална нега на кожата
  Компатибилно со доењето

  Пакување: 45ml

  Прочитај повеќе

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian