Ги прикажува сите 6 резултати

 • PROPOLIS dental gel for adults

  Композиција:

  with Propolis, honey, Mint and Chamomile extracts, menthol

  Користење:

  помага да се ослободат болките во усната шуплина

  Пакување: 20ml

  Прочитај повеќе

 • Стоматолошки гел PROPOLIS за деца

  Композиција:

  со екстракти од прополис, мед, нане и камилица

  Користење:

  помага да се ослободат болките во усната шуплина

  Пакување: 20ml

  Прочитај повеќе

 • ПРОПОЛИС капки

  Композиција:

  10% екстракт од прополис во раствор на етанол

  Користење:

  Комплексниот биолошки состав на прополисот има позитивен ефект врз активирање на заштитните функции на многу органи и системи, подобрување на апетитот и зголемување на отпорноста на организмот.

  Пакување: 15ml

  Прочитај повеќе

 • Капки од ПРОПОЛИС 20%

  Композиција:

  20% екстракт од прополис во етанол

  Користење:

  Комплексниот биолошки состав на прополисот има позитивен ефект врз активирање на заштитните функции на многу органи и системи, подобрување на апетитот и зголемување на отпорноста на организмот.

  Пакување: 15ml

  Прочитај повеќе

 • ПРОПОЛИС орален спреј за уста и грло

  Композиција:

  со прополис, мед и ментол

  Користење:

  помага во заштита на грлото и усната слузница

  Пакување: 30ml

  Прочитај повеќе

 • ПРОПОЛИС сируп

  Композиција:

  со прополис, мед, масло од еукалиптус и екстракт од мајчина душица

  Користење:

  помага во заштитата на респираторниот тракт

  Пакување: 100ml

  Прочитај повеќе

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian