Ги прикажува сите 3 резултати

 • Lea SUN млеко па после сончање со St.John´s worth масло

  Состав:
  Содржи масло од кантарион, природен шеа путер, Д-пантенол, витамин Е

  Начин на употреба:
  СОС изгореници од сончање
  Затегнува и ја регенерира презаситената кожа.
  Затегнува и ја регенерира презаситената кожа.
  Mлеко за опоравување за лице и тело

  Пакување: 200ml

  Прочитај повеќе

 • Lea SUN Детско млеко за сонце SPF 40

  Состав:
  Со 100% минерални фотостабилни UV-филтри за заштита од оштетување на кожата предизвикани од сонце и алергиски реакции.
  Природна навлажнувачка формула со невен масло, природен шеа путер, витамин Е и Д-пантенол.
  Високо отпорна на вода формула за безбедно пливање и играње на плажа.

  Начин на употреба:
  Специјално формулиран за деликатна кожа на децата.
  Двојно дејство: висока заштита и интензивна нега на кожата.

  Пакување: 200ml

  Прочитај повеќе

 • Lea SUN Kids sun care milk SPF 50

  Состав:
  Природна навлажнувачка формула со невен масло, природен шеа путер, витамин Е и Д-пантенол.
  Високо отпорна на вода формула за безбедно пливање и играње на плажа.

  Начин на употреба:
  Специјално формулиран за деликатна кожа на децата.
  Двојно дејство: висока заштита и интензивна нега на кожата.
  Со 100% минерални фотостабилни UV-филтри за заштита од оштетување на кожата предизвикани од сонце и алергиски реакции.

  Пакување: 200ml

  Прочитај повеќе

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian