AFTER BITE Крем за после убоди

Состав:
Кремот за прва помош е природна формулација со екстракт од алое, екстракт од чајно дрво, масло од гераниум, екстракт од Хамамелис, витамин Е, масло од невен и маслиново масло.

Начин на употреба:
Препорачано:
- по каснувања од инсекти и убоди од медуза,
- за воспаление на кожата предизвикано од прекумерно сончање,

Пакување:  45ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian