Крем против стрии

Композиција:
Формулирано со состојки од природно потекло.
Без парабен, фталат, феноксиетанол
Со екстракт од centella asiatica, природен путер од шеа, витамин Е, масло од невен, маслиново масло

Употреба:
Спречува и ги намалува стрии
Компатибилно со доењето

Пакување:130ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian