АНТИКОМ рол-он гел

Состав:

  • It offers an immediate protection against mosquitoes & other insects.
  • Со есенцијално масло од гераниум, есенцијално масло од лаванда, есенцијално масло од рузмарин и витамин Е
  • Perfume & colorants FREE

Начин на употреба:
ANTIKOM spray is an insect  repellent with pure essential oils and vitamin E.

Пакување:  50ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian