АНТИКОМ спреј

Состав:

  • Со есенцијално масло од гераниум, есенцијално масло од лаванда, есенцијално масло од рузмарин и витамин Е
  • Без парфеми и бои

Начин на употреба:
АНТИКОМ спрејот е одбивач на инсекти со чисти есенцијални масла и витамин Е.
Нуди непосредна заштита од комарци и други инсекти.

Пакување:  100ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian