ХИДРА АКТИВ дневен крем

Композиција:
Овозможува долготрајна хидратација
Ја обновува еластичноста и цврстината
Негува и освежува
Идеално е како основа за шминка

Користење:
Нанесете наутро
За сите типови на кожа

Пакување: 50ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian