Леа - за деца

Композиција:
Со масло од кантарион, масло од календула, Д-пантенол, витамин Е.


Користење:
SOS SUNBURN soother заснован на природен растителен комплекс.
Со природно масло од кантарион - ја смирува прегреената кожа и спречува појава на црвенило.
Нежно ја смирува деликатната кожа на децата.
Интензивна навлажнувачка нега на кожата
За лице и тело

Пакување: 200ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian