Lea SUN млеко па после сончање со St.John´s worth масло

Композиција:
Содржи масло од кантарион, природен шеа путер, Д-пантенол, витамин Е

Користење:
СОС изгореници од сончање
Затегнува и ја регенерира презаситената кожа.
Затегнува и ја регенерира презаситената кожа.
Mлеко за опоравување за лице и тело

Пакување: 200ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian