Lea SUN Брзо и интензивно масло за тен

Композиција:
Една обложена таблета содржи: 250mg гама-аминобутирична киселина и ексципиенси

Користење:
Интензивен бронзен ефект
Интензивна влага
Длабок навлажнувач за тен
За бронзено долготраен тен
Водоотпорен

Пакување: 100 ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian