Крема за сунчање SUN SPF 50

Композиција:
Со масло од календула, бадемово масло, Д-пантенол, витамин Е.
Со 100% филтри за минерална заштита за оштетување на кожата предизвикана од сонце и алергиски реакции.
Екстра формула отпорна на вода

Користење:
За лице и деколте
Заштита од темни точки
Ефект против брчки

Пакување: 50ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian