Lea SUN млеко за сонце SFP 15

Композиција:

Со природен путер, Д-пантенол и витамин Е.
Формула отпорна на вода
Со 100% филтри за минерална заштита за оштетување на кожата предизвикана од сонце и алергиски реакции.

Користење:

Чувствителна формула на кожата
За лице и тело

Пакување 200ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian