Lea SUN млеко за сончање SFP 25

Композиција:

With natural She Butter, D-panthenol & vitamin E
Формула отпорна на вода
Со 100% филтри за минерална заштита за оштетување на кожата предизвикана од сонце и алергиски реакции.

Користење:

Чувствителна формула на кожата
За лице и тело

Пакување: 200 ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian