Lea SUN млеко за сончање SFP 30

Композиција:

Природен путер од шеа, Д-пантенол и витамин Е.
Hypoalergenic
Водоотпорен
Со 100% филтри за минерална заштита за оштетување на кожата предизвикано од сонце.

Користење:

Чувствителна формула на кожата
За лице и тело

Пакување: 200ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian