Lea SUN масло за сончање SPF 10

Композиција:
Со маслиново масло и витамин Е.

Користење:
Природен бронзен навлажнувач
Интензивна влага
Формула отпорна на вода

Пакување: 150m

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian