Nutri active night cream

Композиција:
Deeply nourishes & regenerates
Natural repair process
Anti-stress overnight treatment
Restores vitality & brightness

Користење:
Apply in the evening
For normal and dry skin

Пакување: 50ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian