PROPOLIS dental gel for adults

Состав:

with Propolis, honey, Mint and Chamomile extracts, menthol

Начин на употреба:

помага да се ослободат болките во усната шуплина

Пакување: 20ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian