ПРОПОЛИС сируп

Состав:

со прополис, мед, масло од еукалиптус и екстракт од мајчина душица

Начин на употреба:

помага во заштитата на респираторниот тракт

Пакување: 100ml

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian