Ги прикажува сите 6 резултати

 • Анти-габичен гел

  Compasion:
  Без парабен
  Природни есенцијални масла
  Без алкохол
  Со масло од чајно дрво и мајчина душица

  Начин на употреба:
  24ч заштита

  Пакување: 50ml

  Прочитај повеќе

 • Гел за стапала

  Состав:
  Природни состојки
  Без парабен
  Без алкохол

  Начин на употреба:
  Антиперспирант и дезодоранс
  Свежи и суви стапала
  Апсорбира пот


  Пакување:
  50ml

  Прочитај повеќе

 • Пудра за стапала

  Состав:
  Ги одржува нозете суви, удобни и без мирис.
  Помага при ширење на габични инфекции.
  Секојдневна нега на кожата
  Контрола на мирис од 24 часа

  Начин на употреба:
  Природни состојки
  Без парабен

  Пакување: 200ml

  Прочитај повеќе

 • Спреј за стапала

  Состав:
  Антиперспирант и дезодоранс
  Контрола на мирис од 24 часа
  Свежи и суви стапала

  Начин на употреба:
  Без парабен
  Природни состојки
  Без алкохол

  Пакување: 100ml

  Прочитај повеќе

 • Крем за репарација

  Состав:
  За испукани потпетици
  Негува и регенерира
  Спречува пукање на пета
  Интензивна нега на кожата

  Начин на употреба:
  Без парабен

  Пакување: 75ml

  Прочитај повеќе

 • Силар солушн

  Состав:
  Средство за отстранување калус

  Начин на употреба:
  Брз и лесен за употреба

  Пакување: 10ml

  Прочитај повеќе

ФИТОФАРМ е фармацевтска и козметичка компанија со воспоставена репутација, која во рамките на деловното работење како клучен столб има индустриското производство и продажба на лекови, додатоци на храна, медицински помагала, хербални, козметички и галенички производи.

Контактирајте не

Следете не на Инстаграм

Следете не на Facebook

mk_MKMacedonian